NTEY 2021 aktuálně !!!

posted in: HOME | 0
Všichni víme, jaká je situace kolem covidu nejen v Česku, ale i v současné době téměř celé Evropě. Tak to asi nikoho nepřekvapí, že jsme se rozhodli zrušit letošní ročník NTEY Deathfestu v květnu. Je nám to líto, doufali jsme do poslední chvíle, ale poznáte, že plánování velké akce v době, kdy nařízení vlády přijde zmateně každý druhý den a nevíte, co bude za týden, natož za měsíc, je prostě Je to nemožné. Doufejme, že v roce 2022 bude lépe a festival, který se snažíme zarezervovat všechny kapely, které měly hrát loni (včetně všech headlinerů), se konečně podaří vypuknout v plné síle!
Ale abychom o NTEY fest úplně nepřišli, plánujeme opět v září, kdy snad situace kolem covidu bude o něco lepší, opět menší varianta našeho festu. Více staré školy a tentokrát spojené s oslavou padesátého výročí našeho šéfa Vladimíra! První víkend v září by se měl konat v kempu U Ferdinanda Padesát smrtelných odstínů Grind Gray NTEY Deathfest 2021 za účasti Root, Debustrol, Fleshless a hromady dalších, včetně – pokud dá Satan, a několika zahraničních kapel ( Debauchery, deprese, mrtví atd. )…. ). Vstupenky, které si mnozí z vás již koupili na květnové vydání, zaplatí akci. A pro rok 2022 bude včas oznámen zcela nový předprodej. (Kdo má samozřejmě lístek na některý ze zrušených festivalů 2020/2021 května a nebude schopen nebo ochotný přijet ani v září, dostane list vyměněný za ten rok 2022, bez ohledu na nový předprodej ……. )))
Žádné covid pasy, závoje, návštěvní obory a další sračky… Jen kov, chlast a dobrá nálada, to byla a vždy bude NTEY deathfest!
Tak v září, všichni, všichni!