Kudy k nám? / Which way to us?

posted in: HOME | 0

Protože se bude festival odehrávat v nové lokaci, nebude asi od věci vám trošku napovědět, kudy se k nám dostanete…

Adresa:

Rekreační středisko Bajtlich

Kamenická 266

407 44

Chřibská

GPS 📍: 50.858692327638664, 14.476281946445322
🚗 Z D8 od Prahy a Ústí musíte jet směrem Děčín, pak na Českou Kamenici a Rumburk. Od Drážďan opět na Děčín a Rumburk. Od Liberce přes Kamenický Šenov a opět Českou Kamenici, nebo přes Hrádek nad Nisou, přes Německo, směrem na Dolní Podluží.
🚌 Z Děčína odjíždí bus od autobusového, respektive vlakového nádraží ve všední dny i několikrát za hodinu, hledejte spoj číslo 402 do Varnsdosrfu, zastávka autobusu je přímo před vchodem do kempu, jmenuje se „Chřibská – ozdravovna“. Pozor na autobusy, které jezdí z Děčína do Chřibské přes Jetřichovice – číslo 434, ty vás dovezou do centra obce, odkud je to do areálu relativně daleko – asi kilometr a půl.
🚉 Do Chřibské se dá z Děčína dostat také vlakem, což však více než nedoporučujeme, protože z vlakového nádraží v Chřibské je to do areálu skoro 7km. Pokud vás snad tato vzdálenost neodrazuje, hledejte ve spojeních osobní vlak Děčín – Rumburk.
🚕 Během festivalu bude zase fungovat stejně jako v Srbské Kamenici festivalové taxi, telefonní číslo a od kdy přesně bude taxík jezdit vám dáme vědět v průběhu příštích dnů.

Since the festival will take place in a new location, it will probably not be out of place to give you a little hint as to where you can get to us…

Address:

Rekreační středisko Bajtlich

Kamenická 266

407 44

Chřibská

GPS📍: 50.858692327638664, 14.476281946445322
🚗 From the D8 from Prague and Ústí you have to drive towards Děčín, then to Česká Kamenice and Rumburk. From Dresden again to Děčín and Rumburk. From Liberec via Kamenický Šenov and again Česká Kamenice, or via Hrádek nad Nisou, through Germany, towards Dolní Podluží.
🚌 A bus leaves Děčín from the bus or train station on weekdays and several times an hour, look for route number 402 to Varnsdosrf, the bus stop is right in front of the entrance to the campsite, it is called “Chřibská – ozdravovna”. Pay attention to the buses that go from Děčín to Chřibská via Jetřichovice – number 434, they will take you to the center of the village, from where it is relatively far to the area – about a kilometer and a half.
🚉 You can also get to Chřibská from Děčín by train, but we do not recommend this, as it is almost 7 km from the train station in Chřibská to the campus. If this distance does not deter you, look for the passenger train Děčín – Rumburk in the connections.
🚕 During the festival, the festival taxi will work the same way as in Srbská Kamenice, we will let you know the phone number and when exactly the taxi will start running in the next few days.