REKREAČNÍ STŘEDISKO

Bajtlich – Chřibská

Kamenická 266, 407 44 Chřibská
https://bajtlich.com/

 

Chřibská je obec asi 30 km od Děčína, uprostřed nádherné přírody, nedaleko národního parku České Švýcarsko, odkud je blízko k mnoha turistickým cílům, jako je Hřensko a jeho skalní soutěsky, Pravčická brána, Jetřichovice a mnoho dalších a dalších.

Festival ale stále zůstává v podstatě indoorový, protože pódium i parket budou kryty velkým stanem, takže se nikdo nemusí obávat nepřízně počasí!

V obci staví autobus turistické linky Děčín – Hřensko – Mezní Louka – Jetřichovice – Chřibská – Rybiště – Doubice – Kyjov – Krásná Lípa a zpět.

——————————————

Chřibská is a village about 30 km from Děčín, in the middle of beautiful nature, not far from the national park České Švýcarsko, from where it is close to many tourist destinations, such as Hřensko and its rock gorges, Pravčická brána, Jetřichovice and many others and others.

But the festival still remains basically indoor, because the stage and the floor will be covered by a big tent, so no one has to worry about bad weather!

In the village there is a bus for the tourist line Děčín – Hřensko – Mezní Louka – Jetřichovice – Chřibská – Rybiště – Doubice – Kyjov – Krásná Lípa and back.

 

————————————————– ——————————————–

Chřibská vzdálenost / distance:
Chřibská – Srbská Kamenice (staré místo konání) – 15 km
Chřibská – Praha > 113 km
Chřibská – Drážďany > 76 km
Chřibská – Berlín > 271 km
Chřibská – Liberec > 58 km
Chřibská – Česká Lípa > 27 km
Chřibská – Děčín > 30 km
Chřibská – Brno > 290 km
Chřibská – Hradec Králové – 155 km