Kemp u Ferdinanda
Srbská Kamenice 148, Srbská Kamenice
www.u-ferdinanda.cz

 

Srbská Kamenice je obec asi 15 km od Děčína, uprostřed nádherné přírody národního parku České Švýcarsko, odkud je blízko k mnoha turistickým cílům, jako je Hřensko a jeho skalní soutěsky, Pravčická brána, Jetřichovice a mnoho dalších a dalších.

Festival ale stále zůstává v podstatě indoorový, protože pódium i parket budou kryty velkým stanem, takže se nikdo nemusí obávat nepřízně počasí!

Navíc je hned u kempu zastávka autobusu, kterou projíždí pravidelná linka z / do Děčína a pokud by někomu nestačilo ubytování v kempu, nabízí Srbská Kamenice nespočet penzionů.

——————————————
Srbská Kamenice is a village about 15 km from Děčín, amidst the beautiful countryside of the Czech Switzerland National Park. It is close to many tourist destinations such as Hřensko and its rock gorges, the Pravčická Gate, Jetřichovice and many others.

But the festival still remains essentially indoor because the stage and the parquet will be covered with a big tent, so no one has to worry bad weather!

In addition, there is a bus stop right by the camp, which runs a regular line to / from Děčín and if there is not enough accommodation in the campsite in chalets or tents, Srbská Kamenice offers countless guesthouses.
——————————————————————————————-

Srbská Kamenice vzdálenost / distance:
S Kamenice – Horní Libchava (old venue) – 18 km
S Kamenice – Praha > 130 km
SK – Dresden > 87 km
SK – Berlin > 288 km
SK – Liberec > 62 km
SK – Česká Lípa > 30 km
SK – Děčín > 15 km
SK – Brno > 335 km
SK – Hradec Králové – 160 km