Gutalax (CZ) – GoreGrind

https://www.facebook.com/GUTALAX-cz-gore-grind–116773548349011/

Pátek / Friday September 18. září 2020 21:00 – 22:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gutalax vznikl na troskách kapely Lunetic revival začátkem roku 2009, v sestavě : Průduch – kytara, Maty – vox, Pouřík- bicí, Kebab – basa.

září 2009 natáčíme náš první materiál, 7 skladeb na společné split s italskou kapelou Cannibe. Následuje celá řada koncertů, ze kterých můžeme vyzdvihnout např. support před Dead InfectionGeneral Surgery a Mucupurulent, nebo z jiných klubových akcí skvělý Adipocire festGrind your mouthToxic PartyGrind Stock, a další…
V srpnu 2010 přichází na post druhé kytary Kojas ( ex-Olympic ). Pokračujeme dále v intenzivnějším hraní převážně po celé ČR,ale i mimo ní. Na podzim 2010 následuje třídenní mini tour s holandskou fekálií Rectal Smegma ( litry alkoholu a celonoční debaty o kozách nejsou vyjímkou ).
V lednu roku 2011 se pak odebíráme do vyškovského studia Davos natočit oficiálně první full CD SHIT BEAST pod hlavičkou českého labelu Bizarre leprous ! 

Následuje CZ tour s polskou masturbačkou Ass to Mouth a několik stěžejních českých festivalů ( Fekal partyMetalgate Czech death festAfod fest,… )…chybí už jen Hip hap hop camp, ale tak snad za rok…

V roce 2012 se nám přihodilo hned několik věcí – frčeli jsme geniální euro tour s názvem FEKAL GASTRO EUROPEAN TOUR 2012 po boků trhačů kalhotek Spasm ( 10 dní po SlovinskuItáliiHolandsku a Německu ), vysmejčili jsme všechny tamní fast foody, pokakali zhruba 40 mís v pěti státech a okusili slasti i strasti cizích krajů !!! V létě tohoto roku se nám splnil sen, když jsme měli tu čest zanotovat na prknech nejlepšího festu na světě OBSCENE EXTREME 2012 !!! Od té doby se s náma nedá bavit, jsme nafoukaní a kromě rodiny všechny posíláme do věnců !!! O pár měsíců později nám bohužel svůj odchod ohlásil bubeník Pouřík, jenž zapekl na rodinu a svědomitě se chce věnovat hlavně své novomanželce a připravovat se na úlohu otce ! Pro nás to bude bratr navždy a jeho přání jsme s respektem, ale zároveň i smutkem přijali. Na štěstí se objevil dar z nebes, mladý, fešný hošan MR.FREE ( který také rube do kurpusů v hc-metalové grůpě Never Hope a bývalý saxofonista z legendárních jihočeských folkařů Fukar z díry ), jenž s námi začal poctivě cvičit a radostně se zařadil do našeho kolektivu !!! Postříkali jsme mu záda, snědli psa a tím jsme ho přijali do rodiny !!! Tři týdny na to nám svůj náhlý odchod ohlásil i kytarista Průduch, chce si své hudební obzory rozšiřovat v jiném stylu, navíc je pracovně vytížen a proto dal přednost těmto povinnostem. Jeho rozhodnutí jsme přijali s respektem, dali jsme grupák na rozlučku a hned obratem přijali na post druhé kytary letitého kamaráda KOHYho z kapely Memories Of Peril !! Takže žádné obštrukce, Kohumu jsme každý políbili nos a uši a frčíme dál !!! Do koncer roku 2012 jsme jestšě stihli v nové sestavě navšěítiv několik států evropských ( Portugalsko, Švýcarsko, Rakousko, Německo,…)

Na začátku roku 2013 jsme sebrali své prdelní díry a odletěli na 14 dní tour po Mexiku !!! Co vám budu povídat, byla to prda jako blázen ! Opálené ženy, smadlavé tacosy, levná tequilla, koncerty jak z pohádky, no zkráka geniální věc !!!

Hned po návratu z této exotické země jsme dokončili úpravy a\ vyprdnuli pod taktovkou českého praso-labelu BIzarre leprous naše 7″ split s legendou legend Haemorrhage. 

2014 ,  toť rok, kdy naše rozkočné hlavy řekli NE – potřebujeme další desku…a tak se taky stalo, začali jsme aktivně pracovat na novém materiálu a koncem tohotot sexy roku jsme se odebrali do studia Davos ( netradiční volba ) a natočili zbrusu novejch 16 songů na desku SHIT HAPPENS. která vychází na přelomu února-března u německého labelu Rotten Roll Rex !!!

 

Kapela se dál věnuje intenzivnímu koncertování po ČR i mimo ní…

Ve volném času se převážně zaobíráme onanii a pojídáním smaženého krmiva.

Závěrem bychom chtěli dodat, že si pindíky holíme pravidelně a že máme každý doma toustovač.