Incarnate (CZ) – GrindGore

https://www.facebook.com/incarnategrind/

Čtvrtek / Thursday May 21 květen 2020 15:00 – 16:00

Skupina Incarnate byla založena roku 2004 původně jako death metalová kapela ve vodách Máchova jezera kytaristou Pinďou, bubeníkem Millem a zpěvákem Gotchou. V roce 2006 vydáno demo Lair of Suffering.

V roce 2009  doplňuje řady kapely basák Michal. V létě tohoto roku opuští kapelu zpěvák Gotcha, místo kterého přichází zpěvák Patrik. Následující čtyři roky se celkem hojně koncertuje na spoustě českých akcích a festivalech společně s českými i zahraničními kapelami. Odehraná také první akce za hranicemi v Německu. Stylově se začíná orientovat více a více do grindcoru. Ovšem stále bez jakékoliv nahrávky.

V roce 2013 konečně nahráno druhé demo a založení vlastního festivalu Aggressive fest open air v České Lípě, který se úspěšně koná do dnes.

V roce 2015 nastalo trochu temnější období. Kvůli operaci ruky bubeníka Milla kapela téměř rok nehrála a ani po jeho uzdravení se nedařilo moc návratu na pódia. Vše se při občasných koncertech vleklo až do roku 2018. a podzim byl vyhozen zpěvák Patrik a místo něj přišel mladý zpěvák Ondra, který celou kapelu nakopl energií a především po hudební stránce.

V roce 2019 vychází pod Bizarre Leprous prod. split album “North Bohemian Terror”, celý rok je vyplněn koncertováním a k jeho konci se chystá konečně nahrávání zaslouženého debutového alba.

Vocal: Ondra

Guitar: Pinďa

Bass: Kolouch

Drums: Mille

YOUTUBE:

https://www.youtube.com/watch?v=MqVLpzF4Arg

Facebook:

https://www.facebook.com/incarnategrind

Instagram:

https://www.instagram.com/incarnate_grind/

Bandcamp:

https://incarnategrind.bandcamp.com

Bandzone:

www.bandzone.cz/incarnate